Головна   
АсортиментПрайс     Акції     
Контакти  
                                 
Меню сайту
Форма входу
Пошук



 інструкція встановлення
Інструкція з експлуатації та підключення системи зворотного осмосу

Система зворотного осмосу є вигіднішою та ощадливішою альтернативою закупівлі пляшкової води. Рекомендується для застосування у:
 • квартирах та котеджах;
 • офісах та установах;
 • готелях та закладах громадського харчування;
 • лікарнях та аптеках;
 • садочках та закладах опіки і т.п.


 I. ВИМОГИ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ СИСТЕМИ
 ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ (RO)

 1. Технічні параметри
 - продуктивність 50-400 літрів на добу в залежності від виду мембрани та 
 тиску води на вході;
 - об’єм накопичувального бачка – 15 літрів;
 - робочий тиск на вході в систему 2,5-5,0 атм., оптимальний 3-4 атм.;
 - температура вхідної води +4 - +40 CО;
 - pH води на вході 2-11 pH;
 - максимальне засолення води до 2000 ppm (TDS).

 2. Температура
 Вода на вході в систему з температурою нижчою ніж +4°C або вищою ніж +40°C призводить до змін структури зворотно осмотичної мембрани.

 3. Тиск
 Тиск в системі не повинен бути нижчим 2,5 або вищим ніж 5,0 атмосфер.
 У випадку низького тиску, потрібно монтувати систему зворотного осмосу з помпою яка піднімає тиск.

 4. Вміст солей
 Кількість елементів розчинених у воді заміряна вагово в частинах на мільйон - до 2000 ppm (TDS). Високий вміст мікроелементів призводить до скорочення строку служби замінних елементів (мембрани та картриджів).
 Оптимальна продуктивність мембрани досягається при температурі води +23°C i тиску 3,4 атмосфери. Спад температури і тиску впливає на ефективність фільтрації і продуктивність системи зворотного осмосу.

 5. Календар сервісного обслуговування
 Цикл заміни картриджів:
 • предфільтр 1 – пористий поліпропіленовий картридж 20 мкм (5 мкм - при тиску води більше 3 атм.), забезпечує видалення механічних домішок, затримує частинки піску, ржі та інші завислі домішки, продовжує термін служби інших картриджів та мембрани, частота заміни 3-6 місяців, залежно від обсягу споживання води та рівня її забруднення;
 • предфільтр 2 – картридж із брикетованого вугілля видаляє механічні домішки, високомолекулярні органічні сполуки природного походження, ефективно видаляє хлор і хлорорганічні речовини, частота заміни 3-6 місяців, залежно від обсягу споживання води та рівня її забруднення;
 • предфільтр 3 – пористий поліпропіленовий картридж 5 мкм (1 мкм - при тиску води більше 3 атм.), забезпечує видалення механічних домішок, затримує частинки піску, ржі та інші завислі домішки, продовжує термін служби мембрани, частота заміни 3-6 місяців, залежно від обсягу споживання води та рівня її забруднення;
 • зворотно осмотична мембрана, що видаляє до 95-99% всіх забруднень, частота заміни 2-3 роки, залежно від обсягу споживання води та рівня її забруднення;
 • посткарбон – спеціальний картридж з висококласного активованого вугілля із шкарлупи кокосового горіха корегує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий, трохи солодкуватий присмак, частота заміни 6-12 місяців, залежно від обсягу споживання води;
 • мінералізуючий картридж збагачує воду мінералами, частота заміни 6-12 місяців, залежно від обсягу споживання води;
 • біокерамічний картридж структурує воду, забезпечуючи утворення кластерів води правильної форми, частота заміни 6-12 місяців, залежно від обсягу споживання води.
 При високому рівні забруднення води піском, іржою та іншим речовинами потрібно частіше міняти предфільтри 1, 2, 3. Під час заміни предфільтрів 1, 2, 3 ретельно вимийте колби миючим засобом і щіткою. Після заміни змінних елементів слід провести промивання всієї системи, злишви перший бак води.
 За умови фільтрації непідготовленої води з високим вмістом заліза, марганцю, солей жорсткості (з свердловини) слід предфільтр 3 замінити картриджом для видалення заліза (КС), або пом’якшення води (КУС), або картриджом для комплексної очистки (КСП) виробництва Екософт. Підбір картриджа здійснюється на основі аналізу води.


 II. ІНСТРУКЦІЯ МОНТАЖУ СИСТЕМИ
 ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

 Перед початком монтажу потрібно переконатись, що місця під мийкою достатньо. Якщо місця недостатньо для накопичувального бачка, його можна помістити в іншому місці. Систему потрібно монтувати на стінці на рівні не нижче 80 мм від підлоги. Для закріплення системи використати монтажні отвори розміщені на панелі.

 Монтаж вхідної муфти
 Система в залежності від потреб користувача приєднується у вхідному діаметрі 1/2” або 3/4”. Фільтр потрібно підключати до магістралі з холодною водою. Щоб запобігти можливому підтіканню слід використовувати для ущільнення фторопластову стрічку. 


 Монтаж дренажної муфти

 Система зливу кріпиться до стандартних сифонів посудомийок з діаметром 32 мм. Клапан потрібно монтувати вище коліна сифону. Під зливний тюбінг висвердлити отвір діаметром 6,5 мм. На поверхні навколо отвору наклеїти герметичну підкладку. Рівномірно закрутити гайки. 


 Свердління отвору під кран
 Для монтажу крану потрібно висвердлити отвір діаметром 12 мм. Процес свердління отвору в посудомийці вимагає уваги. Потрібно бути обережним під час свердління отвору в керамічних мийках.

 Мийки керамічні
 Свердління потрібно розпочати з малого отвору діаметром до 5 мм. Наступне свердло використовуємо діаметром 12 мм з победітовою насадкою. Розсвердлювати отвір потрібно помірним натиском вниз, повільно проходячи шар кераміки. По закінченні роботи відповідного отвору очистити поверхню від бруду. 

 Мийки металічні
 План роботи аналогічний роботі з керамічними мийками. По закінчені роботи відповідного отвору очистити поверхню від металічних частинок. 
 В системах зворотного осмосу застосовані унікальні з’єднання, які є стандартом якості для всіх світових провідних виробників систем очищення питної води. Вони гарантують абсолютну надійність і зручність підключень і ефективність роботи фільтра. Для вилучення тюбінгу із з’єднання притисніть зовнішнє кільце до корпуса і плавно видаліть тюбінг. Для приєднання тюбінга вставте його до упору і перевірте надійність з’єднання.
 Перед під’єднанням кінець тюбінга бажано змастити силіконовою змазкою чи вазеліном для кращої герметизації з’єднання. Нерівно відрізаний тюбінг може бути причиною просочування води. Кут зрізу повинен складати 90.

 Монтаж деталей
 Якщо всі елементи такі як: кран, вхідна муфта і муфта дренажна закріплені, можна приступати до монтажу фільтра. 
 1. Закріпити фільтр на одній зі стінок, при цьому слід дотримуватися відступу від підлоги, щонайменше 80 мм. 
 2. З’єднати шлангом еластичним кран (1) з колінком вхідним (2).
 3. Помістити предфільтри 1,2,3 в колбах A, B, C. Зберігати послідовність:
 • предфільтр 1 – пористий поліпропіленовий картридж 20 мкм (5 мкм - при тиску води більше 3 атм.);
 • предфільтр 2 – картридж із брикетованого вугілля;
 • предфільтр 3 – пористий поліпропіленовий картридж 5 мкм (1 мкм - при тиску води більше 3 атм.).
 4. З’єднати вхід (3) з колбою C в якій знаходиться пористий поліпропіленовий картридж до крану (4). Відкрити кран (1) i промити предфільтри до моменту, аж поки з лійки перестане витікати вугільний пил (близько 3 хв.).
 5. Закрити кран (1) i з’єднати кран (4) з посткарбоновим картриджом F.
 6. Обережно розпакувати мембрану і помістити в колбі D. Прокладки мембрани зовні змастити технічним вазеліном, що полегшує вкладання мембрани. 
 7. До накопичувача вкрутити кран шаровий (6) i з’єднати з трійником (7) посткарбонового картриджа F.
 8. Вихід з редуктора зливу (8) з’єднати зі з’єднанням зливу (9) замонтованим в сифоні мийки.
 9. Перевірити всі з’єднання згідно зі схемою (рис. 5) і приступити до процедури запуску фільтра:
 - закрутити кран накопичувача (6);
 - відкрутити кран шаровий (1) i відкрити кран (4). Пройде кілька хвилин поки з осмосу потече чиста вода; 
 - коли з крану (4) почне текти вода, потрібно зачекати 15 хвилин і закривши кран (4) відкрити кран (6) накопичувача. Повне заповнення накопичувача триває 3-7 год (залежно від тиску в системі водопроводу). 
 10. Зворотно осмотична мембрана змочена антигрибковим і протизамерзаючим засобом. Тому воду після першого та другого наповнення накопичувального бачка потрібно злити. 

 УВАГА:
 • протягом перших кількох днів після монтажу можуть з’являтися мікробульбашки повітря (вода молочного відтінку). Це ніяким чином не впливає на якість води;
 • робота крану відповідального за відкривання і закривання подачі води з лінії може викликати журчання. Частота журчання залежить від тиску в лінії, або ступеня забруднення вкладів. Цей шум не є відхиленням від роботи або аварією системи;
 • протягом першої неділі постійно перевіряйте систему на предмет просочування води;
 • витік чистої води після відкриття крану, поступає під впливом тиску повітря, яке знаходиться у накопичувальному бачку. Тиск в межах від 0,4 бар. при пустому накопичувачу, до 65% тиску води в системі при повному заповненні бачка;
 • якщо тиск води в лінії нижчий ніж 2,2 атмосфери, фільтр потрібно монтувати з помпою моделі RO 5\75 JC, яка підтримує тиск.


 Побутову систему зворотного осмосу призначено для доочищення тільки холодної водопровідної води. Якщо Ви помітили, що потік очищеної води уповільнюється, це ознака того, що комплект картриджів попереднього очищення відпрацював свій ресурс і підлягає терміновій заміні. Зволікання з заміною картриджів в цьому випадку може призвести до псування і навіть руйнування мембрани, яка є серцем всієї системи. Щоб запобігти таким критичним ситуаціям, ми наполегливо рекомендуємо заміняти комплект картриджів попереднього очищення води (предфільтри 1, 2, 3) один раз на 3 місяці. Якщо швидкість фільтрації значно падає, Вам слід замінити мембранний елемент. У випадку тривалих перерв в роботі системи (більше 2 тижнів) перед тим, як почати користуватись очищеною водою, спустіть всю воду із бачка в стік, відкривши кран очищеної води, після чого закрийте кран і дочекайтесь поки бак знову наповниться. Після того, як бак наповниться, Ви можете пити очищену воду.

 Проблема Причина Як можна виправити
 Підтікання Фітинги не зажаті. Встановіть прокладки. Притисніть фітинги.
 Не встановлено прокладки. Зв'яжіться з місцевим дилером.
 Вода не витікає із Забито обмежувач потоку. Поміняйте обмежувач потоку.
 дренажного тюбінга Незбіжність отворів в дренажному Зберіть дренаж правильно.
 клапані. 
 З'явився присмак і Ресурс вугільного картриджа Замініть вугільний картридж. Замініть мембрану.
 запах у води відпрацьовано. Забилась Спустіть воду із бачка в стік і наберіть
 мембрана. Дезінфікуючий розчин знову повний бак.
 не змито. 
 Вода із крана тече дуже Низький тиск на вході в систему. Ця система потребує на вході тиск як мінімум
 повільно 2,5 атмосфери. В цьому випадку потрібна
 система з насосом.
 Мало води в нако-
 пичувальному баці. Тюбінг затиснутий. Перевірте тюбінг.
 Глухе шипіння із Забито префільтри. Замініть префільтри.
 крана. Засмічена мембрана. Замініть мембрану.
 Систему тільки запущено. Вам слід трохи зачекати - для наповнення бака
 Низький тиск в повітряній камері. необхідно біля 3 годин.
 Потік води зменшується при низькому тиску і
 температурах.
 Тиск в повітряній камері бака без води повинен бути
 0,4 атм. При необхідності підкачайте тиск насосом.
 Замініть кран.
 Помістіть дренаж в горизонтальне положення.
 Очистіть дренажну лінію від бруду.


 Ми сподіваємось, що дана система служитиме Вам довго і даритиме Вам і Вашій родині насолоду від чистої питної води. Перед початком використовування Системи Вам потрібно ознайомитись з інструкцією з експлуатації і перевірити правильність заповнення гарантійного талона. Для правильної установки системи детально вивчіть інструкцію з її підключення та експлуатації, або зверніться за допомогою до місцевого дистриб'ютора, у якого Ви придбали дану систему.

 Виробник гарантує, що дана система не має виробничих дефектів, і що такі дефекти не буде виявлено на протязі 12 місяців з моменту продажу через роздрібну мережу при дотриманні технічних вимог і умов експлуатації та встановлення, що зазначені в інструкції із експлуатації.
 Термін служби пластикових колб складає 5 років, після чого їх бажано замінити. 

 У випадках вияву виробничих дефектів на протязі гарантійного терміна покупець отримує право на безкоштовну заміну дефектної деталі фільтра. Виконання гарантійних зобов'язань перед покупцем здійснює фірма-продавець при наявності у покупця оригіналу касового чека і правильно заповненого гарантійного талона, в якому чітко вказано: модель фільтра, дату продажу, штамп фірми-продавця.
 Гарантія не поширюється на змінні фільтруючі елементи (картриджі) та мембранний елемент, резинові прокладки, що є витратними матеріалами, а також на дефекти, про які не було повідомлено на протязі гарантійного терміну, чи які було викликано недбалим транспортуванням, випадковим або навмисним пошкодженням, чи порушенням правил встановлення, зберігання та експлуатації системи.
 Виріб знімається з гарантії, якщо для заміни було використано змінні фільтруючі та мембранні елементи інших виробників.
 Ні при яких умовах виробник не несе відповідальності за будь-яку порчу майна чи будь-який іншу шкоду, включаючи втрачений прибуток, яка виникла випадково, або внаслідок експлуатації чи неможливості експлуатації цього фільтра. Матеріальна відповідальність виробника згідно цієї гарантії не може перевищувати вартості цього фільтра.
 Цей фільтр вироблено у відповідності до вимог технічних умов, затверджених Міністерством охорони здоров'я України. Всі претензії відносно якості води, присмаку, запаху та інших властивостей води, очищеної за допомогою цього фільтра, приймаються тільки при наявності підтверджуючого протоколу аналізу, виконаного дослідною лабораторією, що акредитована в системі УкрСЕПРО. Випадки, які не передбачено цією гарантією, регулюються Законом України „Про захист прав споживача".
Copyright MyCorp © 2025
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0